EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA CZYLI JAK BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Z RODZICAMI – kurs z warsztatami

EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA CZYLI JAK BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Z RODZICAMI – kurs   z warsztatami

KARTA ZGŁOSZENIA – do pobrania

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 marca br.

Prawa nauczyciela a prawa rodzica. Zasady komunikacji z rodzicami. Trening asertywności i radzenia sobie ze stresem. Trening umiejętności komunikacyjnych. Konflikty i negocjacje czyli sztuka prowadzenia trudnych rozmów. Planowanie i prowadzenie indywidualnych spotkań i zebrań                          z rodzicami.

Termin kursu : Cześć I. 28.03.2020r. ( sobota), godz. 10.00-16.00

Cześć II. 04. 04.2020r. ( sobota), godz. 10.00-16.00

Czas trwania : 16 h godzin dydaktycznych

Miejsce: siedziba ZARZĄDU OKRĘGU POMORSKIEGO ZNP, ul. Wały Jagiellońskie 24, Gdańsk

Koszt uczestnika szkolenia : 600 zł / dla członków ZNP 15% zniżki / Część I i II

Organizator : Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZG ZNP - filia Gdańsk.

Dokonanie płatności za udział w szkoleniu:do 20 marca br. na konto OUPIS ZG ZNP filia Gdańsk.
Numer konta bankowego:
28 1160 2202 0000 0000 5248 0986  z dopiskiem np.: jak budować dobre relacje z rodzicami

Uwaga:  każdy uczestnik  otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu; istnieje możliwość wystawienia faktury dla pracodawcy

Prowadzenie :

Anna Mrotek – Olszewska doświadczony dyrektor, edukator, trener, coach, doradca zawodowy i personalny, tutor.

Przez 19 lat  dyrektor szkoły a jednocześnie trener i edukator w obszarze edukacji.

Autorka ponad 90 programów kursów i szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów szkół w zakresie organizacji efektywnych procesów edukacyjnych, planowania dydaktycznego, doradztwa edukacyjno- zawodowego, wprowadzania zmian, kierowania projektami, kształcenia umiejętności uczniów,  budowania jakości usług edukacyjnych oraz opracowywania i wdrażania programów rozwoju szkoły.

Specjalista praktyk i trener w obszarze stosowania prawa oświatowego, procesu zarządzania, human relation, marketingu usług edukacyjnych, budowania wizerunku  oraz promocji szkoły. Wspiera szkoły prowadząc konsulting, coaching oraz bieżącą pomoc doradczą.

Jej autorskie programy kursów przez lata wygrywały konkursy, organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na realizację wojewódzkich zadań edukacyjnych m.in.:

1. Organizacja działań wychowawczych szkoły i placówki we współpracy z rodzicami.
  2. Opracowywanie, wdrażanie i ewaluacja programów działań wpływających na poprawę efektywności kształcenia i wychowania
  3. Planowanie i organizacja pracy szkoły a nowa podstawa programowa.
  4. Doradztwo edukacyjno-zawodowe w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej. Projektowanie wewnątrzszkolnych systemów doradztwa zawodowego.
  5. Nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego jako fundament planowania dydaktycznego (konkurs wygrany w kolejnych 2 latach)
  6. Konstruowanie programów naprawczych na podstawie analizy wyników egzaminów zewnętrznych (konkurs wygrany w kolejnych 2 latach)
  7. Analiza i wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych w podnoszeniu efektywności nauczania